דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

מחשבון הלוואות

אנו חיים בעידן של תהפוכות כלכליות, המאלצות אותנו לא אחת לקחת הלוואה. מחשבון הלוואות הוא מכשיר פיננסי יעיל וחינמי, המאפשר לכל לווה לתכנן ולחשב את גובה סכום ההחזר החודשי לו יידרשו, במידה וייקחו את ההלוואה.

במאמר שלפניכם, תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם על מחשבוני הלוואות.

מהו מחשבון הלוואות?

מחשבון הלוואות הוא קלקולטור פיננסי, אשר באמצעותו ניתן לחשב במדויק את סכום ההחזר החודשי לו נדרש בעת לקיחת הלוואה מגוף בנקאי או חוץ בנקאי. אל מחשבון ההלוואות מוזנים כל הפרמטרים העשויים להשפיע על גובה ההחזר החודשי, לרבות: סכום ההלוואה הכולל, שיעור הריבית ותקופת ההחזר.

כאמור, ישנם מחשבוני הלוואות מסוגים שונים, אולם באופן כללי חישוב מדויק, ניתן אך ורק להלוואות בלתי צמודות.

האם מחשבון ההלוואות מתאים לכל סוגי ההלוואות בשוק?

כאמור, מחשבון הלוואות הוא כלי פיננסי המתאים לחישוב תחזיות החזר של הלוואות הנלקחות מגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים לגיטימיים בלבד (לרבות הלוואות כרטיסי אשראי, מוסדות ובנקים). מחשבון הלוואות סטנדרטי לא מסוגל לחשב את עלויות ההחזר להלוואות שנלקחות בשוק האפור, זאת כיוון שלא ניתן לצפות את שינויי הריבית הצפויים בעת לקיחת הלוואה מן השוק האפור.

לפיכך, למרות הפיתוי שבקלות קבלת הלוואה מן השוק האפור, נמליץ לכם לקחת אך ורק הלוואות חוקיות ולגיטימיות.

איך משתמשים במחשבון ההלוואות?

כאמור, לכל מחשבון הלוואות הוראות מילוי ספציפיות, כך שרצוי לפעול בהתאם להוראות, אולם יחד עם זאת, במרבית מחשבוני ההלוואות, יש לפעול כך:

  • ראשית, יש להזין את כלל שדות המילוי המופיעים במחשבון, לרבות: סכום ההלוואה, החזר חודשי, תקופת ההלוואה ואת שיעור הריבית השנתית של ההלוואה (הלוואה שקלית לא צמודה, הלוואה שקלית צמודת מט"ח, הלוואה שקלית צמודה למדד המחירים לצרכן), ללא שימוש ברווחים או פסיקים.
  • לאחר הזנת כלל הנתונים הדרושים לחישוב סכום ההלוואה המדויק, יש ללחוץ על כפתור החישוב, בכדי לחזות בצפי לגובה סכום החזר ההלוואה החודשי.
  • לבסוף, תוכלו לצפות בלוח הסילוקין, אשר יציג את גובה סכום החזר ההלוואה החודשי.

מדוע מומלץ להיעזר במחשבון הלוואות?

אנו ממליצים לכם להשתמש במחשבון הלוואות, על מנת לקבל צפי מדויק לגבי גובה סכום ההחזר החודשי לו תידרשו בעת חתימה על הלוואה עם כל גוף בנקאי או חוץ בנקאי.

מחשבון הלוואות הוא כלי פיננסי חינמי, שיאפשר לכם לתכנן בצורה חכמה, יעילה ומדויקת את הוצאותיכם, כך שתוכלו לכלכל את צעדיכם הכלכליים בצורה נבונה ומדויקת.

קחו הכל בערבון מוגבל

אומנם, מחשבון הלוואות מספק לכם קנה מידה ריאליסטי באשר לגובה סכום החזר ההלוואה, אולם יחד עם זאת, חשוב לקחת את הכל בערבון מוגבל, ואין להחליף את המחשבון בייעוץ פיננסי של בנקאי, שיכול למסור לכם במדוייק את הצפי החזוי להחזר סכום ההלוואה, לאורך כל תקופת ההלוואה. לפיכך, אנו ממליצים להיעזר במחשבון הלוואות לקבלת מידע ראשוני ולעריכת סקר שוק באשר לתנאי ההלוואה האטרקטיביים ביותר עבורכם, אולם אל תוותרו על התייעצות אישית עם בנקאי.

לסיכומו של עניין, אם ברצונכם לקבל מושג אמיתי אודות ההוצאות הכרוכות בלקיחת הלוואה, תוכלו לחשב זאת באמצעות מחשבון הלוואות מקצועי.

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות