דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

מדריך למשקיע בנדלן בארהב

 השקעת נדל"ן בארה"ב מהווה את חלומם של לא מעט משקיעים. על מנת לעשות את התהליך בצורה נכונה, להלן המדריך המלא לביצוע השקעה נכונה – ומשתלמת לטווח הרחוק.

 

חולמים להשקיע בנדל"ן בארה"ב? כך תעשו זאת בצורה נכונה

מחירי הדיור הגבוהים בישראל גרמו ללא מעט משקיעים להבין כי בכדי לנצל הזדמנויות, יש להפנות את הכספים הנזילים אל מעבר לים – ואם נדבר בצורה ספציפית, ארה"ב. ארה"ב מהווה מאז ומעולם את אחת המדינות המובילות באחוז משקיעי הנדל"ן, וזאת בשל המחירים האטרקטיביים כמו גם התשואה הגבוהה אותה ניתן לקבל בדמות נכס למגורים או למסחר. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי השקעה בנדל"ן בארה"ב מחייבת יצירת קשר עם חברה מקצועית ובעלת המלצות מוכחות בתחום, וזאת בשל היבטים רבים אותם יש לקחת בחשבון לפני שמבצעים את ההשקעה. אבל ראשית כל, בואו נבין מהם היתרונות הגלומים המצפים לכם לאחר שתבצעו את השקעת הנדל"ן שלכם.

 

מהם היתרונות של רכישת נכס בארה"ב?

לרכישה של נכס בארה"ב יש יתרונות רבים: מחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק כאן בישראל בעבור נכס למגורים (כך לדוגמא, ניתן לרכוש נכס למגורים בעלות של 300,000 ₪ בלבד בעבור דירת 3 חדרים בטקסס), ריבית נמוכה, ביקוש שיא לשכירות וכן צפי לעליית מחירים. אולם, בשל חוסר ההתמצאות של ישראלים בשוק הנדל"ן נוצר מצב שבו הרכישה עצמה איננה משתלמת, בשל היבטים כספיים שאינם מוכרים לציבור המשקיעים הישראלי.

 

תשלומים בעבור ביצוע השקעה

על מנת שתוכלו להשקיע בנכס ראשית כל יש ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר תדע ללוות אתכם בתהליך. התהליך כולל איתור של נכסים רלוונטים למסגרת התקציב שלכם, בחינת התשואה באזור וכן קבלת ליווי משפטי לצורך השלמת העסקה תוך בחינת הוכחת יכולת השקעה ולאחר מכן הגשת הצעה לרכישה בעבור הבעלים הקיימים. נוסף לכך, דרך חברה מקצועית תוכלו לדעת מהם היבטי מיסוי אמריקאי אותם תידרשו לשלם בעת ביצוע הרכישה. מדובר בנקודה עליה חשוב להתעכב, וזאת בשל העובדה כי לא מעט משקיעים לא לוקחים בחשבון את המיסוי הנדרש, כולל הוצאות שוטפות הכוללות ביטוח על תכולת הנכס, ארנונה, ועד בית, דמי ניהול וכן תשלום מס בעבור הרשויות הפדראליות בעקבות ההכנסות שלכם מהשכרת הנכס וכן מס מדינה. כל מדינה בארה"ב דורשת תשלום מס שונה, ולכן באמצעות חברה אשר מתמחה בתחום תוכלו לדעת מראש מהן העלויות הצפויות, ובהתאם לכך להחליט האם ההשקעה אכן תהיה משתלמת.

 

מימון לצורך השקעה

בכדי לבצע את ההשקעה תידרשו למצוא מקורות מימון לכך. מאחר והתנאים לרכישת דירה בארה"ב הוקשחו בצורה משמעותית בעבור אזרחים זרים, מקור המימון האפשרי הוא דרך בנק כאן בישראל או דרך תיווך מצד אותה חברה אשר תדע לספק לכם מעטפת פיננסית נכונה לצורך ביצוע הרכישה.

 

לסיכום, השקעות נדל"ן בארה"ב משתלמות מאד, אך חשוב לעשות שיעור בית מקיפים ולהתייעץ עם רואה חשבון או חברות ניהול הבקיאות בנושא מיסוי בארה"ב בכלל ובמדינה הספציפית בה אתם מעוניינים לרכוש את הנכס בפרט.

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות