דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

יועץ משכנתאות פרטי

הלוואת המשכנתא היא אחת ההלוואות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחייהם של רבים. לכן, חשוב להיעזר באנשי מקצוע הבקיאים בכל האפשרויות והמסלולים השונים כאשר מגיעים לשלב לקיחת הלוואת המשכנתא. יועצי משכנתאות פרטיים יכולים לחסוך לכם עשרות ולעיתים אף מאות אלפי שקלים בסך כל ההחזרים בעזרת היכרות מעמיקה עם כלל המסלולים הקיימים ותנאי המימון האופטימליים שהבנקים יכולים לתת. בעזרת ידיעות אלה הם ידעו להרכיב במיוחד עבורכם תמהיל משכנתא מדוייק ומותאם עם מסלולים אטרקטיביים ותנאי מימון מיטביים. חשוב להבין כי בשל גודל ההלוואה, כל שינוי הכי קטן בתנאיה יכול לבוא לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים. אז במודה וגם אתם נדרשים לקחת הלוואת משכנתא בקרוב, חשוב לעשות זאת בסיועו של איש מקצוע מוסמך שעבר הכשרה מקצועית מלאה בתחום.

 

יועצי משכנתאות פרטיים משרתים אך ורק את צורכי הלקוח!

בניגוד ליועצי המשכנתאות מטעם הבנק, יועצי משכנתאות פרטיים משרתים אך ורק את צורכי הלקוח בלבד. הבנקים מעמידים לרשות הציבור יועצי משכנתאות מטעמם ללא כל תשלום, אך מיותר לציין כי יועצים אלה לוקים בניגוד אינטרסים חמור. כאל שהלקוח יקבל תנאים טובים יותר, כך הוא ישלם פחות מה שיגרום לגוף בו הם עובדים להרוויח פחות. לכן, יועצי המשכנתאות של הבנקים לא חושפים בפני הציבור את כל מסלולי המשכנתא האטרקטיביים ביותר וכמובן שלא את תנאי המימון האופטימליים שהבנק יכול להציע. הפערים בין הצעתו של יועץ משכנתאות בנקאי לבין הצעתו של יועץ משכנתאות פרטי יכולים להגיע אף למאות אלפי שקלים. אל תתפשרו על הליך קבלת הלוואת המשכנתא שלכם, הדבר ישפיע באופן ישיר על סך ההחזרים החודשיים, הצלחתכם לעמוד בכל שנות ההחזרים וכמובן בסך התשלום הכולל.

 

בניית תמהיל משכנתא מותאם שנועד להבטיח עמידה בכל שנות ההחזרים

מעבר לכלל היתרונות שצויינו לעיל, יועץ משכנאתות פרטי יושב לפגישת ייעוץ כלכלית עם בני הזוג על מנת להכיר לעומק את כל יכולותיהם הכלכליות. פגישה זו נועדה על מנת להתאים לזוג באופן אישי תמהיל משכנתא מדוייק ומותאם לצרכים שלהם. בבניית התמהיל יועץ המשכנתאות הפרטי יקח בחשבון את רצון הזוג להתחדש ברכב חדש בקרוב, להרחיב את המשפחה, סיום שנות לימודים, קידום אפשרי במקום העבודה או פירעון של חיסכון כזה או אחר. נתונים אלה משפיעים באופן ישיר על תמהיל המשכנתא ובחירת מסלולים מדוייקים שיאפשרו לשנות תנאים ללא קנסות. שירות זה מבטיח כי בני הזוג יצליחו לעמוד בכל שנות ההחזרים ללא חששות כלכליים או מצבי דוחק מיותרים.

 

חיסכון של לא מעט זמן יקר!

כמו כן חשוב להדגיש כי יועצי המשכנתאות הפרטיים הם אלה שיחטטו רגליהם בין כל הבנקים השונים לקבץ את ההצעות השונות לבחירה מיטבית. שירות זה חוסך לכם שעות ארוכות של התמודדות עם בירוקרטיה בנקאית וטרטורים בין הבנקים השונים לקבלת הצעות שונות.

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות