דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

השוואת מחירי תקשורת

לכל אדם פרטי ולכל עסק יש הוצאות אשר חלקן קבועות וחלקן משתנות. המגמה הן של אנשים פרטיים והן של עסקים היא לצמצם ככל האפשר את ההוצאות הפיננסיות, כדי לייעל את המערך הכספי המשפחתי או העסקי.

השוואת מחירי תקשורת קווית

יש כמה נושאים תקשורת שפעילים בכל מקום. בעבר היה בכל בית קו טלפון עבור שיחות וגם עבור השימוש בפקס. היום השימוש בכך פחת באופן משמעותי ואזרחים רבים ניתקו את קו התקשורת כדי לחסוך בעלויות כיוון שכל התקשורת מתבצעת דרך הסלולרי.

אך יש בתים וגם משרדים שיש בהם קווי טלפון ולכן הם מבצעים השוואת מחירי תקשורת כדי לשלם את הסכומים החודשיים הנמוכים ביותר. כך הם בודקים את עלויות התקשורת הקווית של בזק, HOT ומפעילים אחרים ובהתאם לכך, הלקוחות מדברים עם הגורמים השונים ומעבירים בקשה להוזלת העלויות, אם הדבר אינו קורה, הם עוברים לגורם המתחרה. הוזלה של העלויות של הקווים הללו חודש בחודשו, היא תהיה משמעותית ביותר בתחשיב השנתי.

השוואת מחירי תקשורת סלולריים

עד לפני כמה שנים הציבור הישראלי שילם סכומי כסף אדירים בכל חודש עבור התקשורת הסלולרית. כל אדם וכל חברה שילמו מאות ואף אלפי שקלים בכל חודש. רק לאחר הרפורמה המחירים ירדו באופן יד ביותר. עם זאת זו עדיין הוצאה משמעותית ביותר בכל חודש במיוחד אם מדובר בעסקים גדולים שיש להם הרבה מאד עובדים ולכן עליהם לשלם תשלומים עבור הרבה מאד מכשירים.

לכן כאשר מבצעים השוואת מחירים ורואים שיש חברות תקשורת אשר מציעות חבילות תקשורת מוזלות. זו הסיבה שהלקוחות מעדיפים להוזיל את העלויות ולכן הם מבינים שההבדל התהומי בין המחירים, תיצור מצב של הוזלות משמעותיות בכל חודש.

חשיבה רוחבית על קיצוץ בהוצאות

הקיצוץ בהוצאות הוא בנימי הדם של כל אדם וגם של כל עסק. כל הוזלה קטנה תיצור בסופו של דבר פערים משמעותיים בסך ההוצאות הכלליות. לכן כאשר מבצעים השוואה של העלויות ששולמו בשנה הקודמת מול השנה הנוכחית, יש תחושה מצוינת שהצלחנו לחסוך סכומים משמעותיים בהוצאות הכלליות.

חבילות אינטרנט, טלוויזיה וסלולרי

אחת האופציות הנוחות ביותר היא לרכוש חבילות של תקשורת אשר כוללות את התקשורת הסלולרית, ערוצי הטלוויזיה ואינטרנט. כאשר מתחברים לספק אחד אשר מספק את כל הרבדים הללו של התקשורת האפשרויות הן הרבה יותר זולות ולכן כדאי בכל פעם להזמין חבילת תקשורת על פי המבצעים שלהם. בכל פעם שיש מבצע אטרקטיבי, הסכומים הם הרבה יותר נמוכים וכך בתחשיב הכללי העלויות יורדות.

מעבר לכך, העובדה שעובדים עם ספק אחד יוצרת נוחות טכנית מקסימלית, כיוון שלא נוצר מצב שבו כל אחד מהספקים זורק את האחריות על תקלה שהיא של ספק אחר. כך כל האחריות מרוכזת והם מטפלים בה.

 

 

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות