דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

השוואה של קופות גמל

השוואה של קופות גמל זוהי דרך נהדרת להתחיל את החיפוש אחר קופת גמל. כיום ניתן בקלות יחסית לבצע השוואה של קופות גמל הודות לאינטרנט, כמובן. כאשר אנחנו עורכים השוואת קופות גמל יש כמה קריטריונים שראוי לשים אליהם לב. כיום יש מבחר רחב של קופת גמל - חשוב מאוד לבחור את קופת הגמל הטובה ביותר עבורכם ואת הגוף הפיננסי הטוב ביותר עבורכם. אחד הדברים הכי חשובים שיש לבדוק בעת עריכת השוואה של קופות גמל זה בדיקת התשואות של קופות הגמל.

באתר גמל נט למשל של משרד האוצר תוכלו להשוות בין תשואות חודשיות של קופות גמל ובנוסף תוכלו להשוות את התשואות למדדי השוק. אולם חשוב גם לבחון את תשואות קופות הגמל לא רק באופן חודשי כי לאורכה של תקופה ארוכה על מנת לקבל את התמונה המלאה. עניין נוסף שראוי לבחון בעת השוואה של קופות גמל הוא הגוף המנהל את קופת הגמל. חשוב מאוד לעמוד על יציבותו של הגוף המנהל. כך למשל בררו מה היא תדירות החלפת המנהלים, מי הם בעלי השליטה, מי הם חברי הדירקטוריון וודאו שבסיס ההנהלה והגוף המנהל שומר על יציבות. חפשו מיד אודותיהם באמצעים שיש ברשותכם: חברים, משפחה, אינטרנט, עיתונים כלכליים וכו'. עניין נוסף שיש לשים אליו לב בעת עריכת השוואה של קופות גמל הוא דמי ניהול אשר עלינו לשלם.אותם דמי ניהול המגיעים לאותם אנשים אשר מנהלים את קופת הגמל עבורנו. כאשר דמי ניהול נבדלים אחד במסלולים שונים.

יש הבדלים בין דמי הניהול שגובות קופות גמל סולידיות לבין דמי הניהול שגובות קופות גמל מניתיות. לבסוף מומלץ מאוד לבחון את שירות הלקוחות שמציעות החברות שמנהלות את קופות הגמל.למשל יש לבחון את שירות הלקוחות של בית השקעות. ודאו כי שירות הלקוחות של החברה הוא אדיב, מהימן ועומד לרשותינו בכל עת שנחפוץ. כמו כן ודאו כי החברה מקפידה על שקיפות צעדיה.

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות