דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

הודעות בורסה

תנודות של שוק ההון, הודעות מיוחדות וחדשות בורסה כלליות מהתחום מעסיקות את המשקיעים העוסקים בתחום באופן יומיומי. כמעט בכל מהדורת חדשות מרכזית אפשר למצוא הודעות כלליות אודות עליות וירידות של המדדים המרכזיים. הודעות בורסה והחלטות דירקטוריון אפשר למצוא באתר מאי"ה של הבורסה.

בתוך ההודעות אפשר למצוא מידע אודות השעיות מסחר, פתיחת מסחר בניירות ערך חדשים, אישורים לרישום מסחר, החלטות דירקטוריון והרשויות לניירות ערך ועוד. את האתר מפעילה הבורסה לניירות ערך בכדי לאפשר לכלל המתעניינים בתחום עדכון שוטף במתרחש.

רשת האינטרנט מאפשרת עדכון של מידע 24 שעות ביממה, כניסה לאתר וקריאה של הודעות אפשר לבצע בכל שעה ומכל רחבי העולם. באתר אפשר למצוא תשקיפים, מכשירים פיננסיים שימושיים, דיווחי חברות, דוחות כספיים, ריכוז תנועות, מידע על קרנות נאמנות, מועדים ותשלומים ושאר הודעות בורסה.

הבנה בסיסית של מושגי שוק ההון

כל אדם שמשקיע כספים בשוק ההון זקוק להבנה בסיסית של תהליכים והיכרות עם מושגי יסוד. משקיעים רשאים לסחור ולהיכנס לכל בורסה ללא בחינה של ידע מוקדם, ברוב המקרים חוסר ההבנה בתחום בא לידי ביטוי בהפסדים.

בהתאם לכך כדאי לרכוש השכלה בסיסית בתחום בעזרת קורס לימודי בורסה ושוק ההון או ספרים ואתרי אינטרנט ללימוד עצמי. משקיעים שלא מעוניינים להשקיע בלימוד יוכלו לשכור מנהל תיק השקעות ולפעול בהתאם להנחיותיו.

רשימת מושגי יסוד בתחום שוק ההון וטיפים למשקיעים מתחילים אפשר למצוא בכל רחבי הרשת. האתר של הבורסה מציע הסברים מפורטים וברורים לכל המושגים הבסיסיים בתחום ומענה לשאלות נפוצות בתחום. הרשימה מחולקת לפי סדר האלף בית ואפשר למצוא בה מושגים כמו : אינפלציה, בורסה, בנק מרכזי, האיחוד האירופאי המוניטארי, הבנק המרכזי של אירופה ועוד.

האתר כולו מעודד התמצאות בזירת המסחר, הבנה של שיטות הפעולה, שקיפות מוחלטת ובחינה יסודית של השטח לפני כל רכישה או השקעה. בורסה מציעה לכלל האוכלוסייה אפשרות להשקיע כספים, להרוויח יותר ולהעלות את רמת החיים. השקעה של זמן וכסף בפיתוח מיומנות והבנה בתחום היא השקעה נבונה לטווח הארוך. צעירים ומבוגרים בעלי זיקה לתחום והבנה כלכלית יוכלו להפוך את העיסוק בתחום למקצוע.

פעולה עצמאית אל מול שכירת מנהל תיק השקעות

כניסה אל כל בורסה ברחבי העולם כרוכה בסיכון כספי כלשהו. בעבור חלק מהמשקיעים מהווה הסיכון ריגוש מפתה, בעבור שאר האנשים מעורר אותו הריגוש חשש. שוק ההון מציע היום השקעות בדרגות סיכון שונות, כל משקיע רשאי לבחור לעצמו תחומי השקעה בהתאם לסכומי הכסף שעומדים לרשותו ורמת הסיכון אותו הוא מוכן לקבל על עצמו.

חשוב להדגיש כי ברוב המקרים הרווחים הגדולים מסתתרים בהשקעות שדורשות סיכון רב. ייעוץ מקצועי בתחום יוכל להעניק למשקיעים ביטחון וכתובת לפנות אליה ולשאול שאלות. חברות של ניהול תיקי השקעות מציעות ללקוחות אפיקי השקעה חדשים, הזדמנויות לרכישת תעודות סל, מניות , מט"ח וקרנות נאמנות ועוד.

הברוקרים בכל בורסה מכירים את היועצים הבכירים וממהרים לעדכן אותם בתנודות ומכירות משתלמות. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי שכירת שירותי ניהול תיק השקעות דורשת תשלום של דמי ניהול ועמלות נוספות.

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות