דף הבית - אתר כספים
שם:
דוא"ל:
טלפון:
נושא:
ניהול תיקים

ניהול תקציב

ניהול קרנות השתלמות

ניהול קרנות נאמנות

ניהול קופות גמל

מדריך משכנתא

בנקים

חשבונאות ומס

חיסכון לטווח בינוני וארוך

ניהול השקעות


בנק דיסקונט - לוקחים אותך אישית!

איך לבחור כרטיס אשראי

איך לבחור כרטיס אשראי

כרטיסי האשראי הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, וכל אחד מאיתנו מחזיק בארנק שלו לפחות שני כרטיסים שונים ממיטב חברות האשראי – כרטיסים בנקאיים וחוץ בנקאיים, כרטיסים מקומיים ובינלאומיים וגם כרטיסים חדישים המאפשרים סריקה לעומת הכרטיסים הישנים – שעדיין צריך להעביר בקופה. המגוון הרחב של כרטיסי האשראי, ההטבות הרבות והקידמה הטכנולוגית – עשויים לגרום לבלבול. אז איך באמת נכון לבחור כרטיס אשראי?

מה ההבדל בין כרטיס אשראי בנקאי לכרטיס אשראי חוץ בנקאי?

כרטיס אשראי בנקאי הוא כרטיס אשראי מטעם הבנק שלכם. כל פעולה חריגה בכרטיס או בקשה להגדלת מסגרת תיעשה מול הבנק שלכם, ואם יהיו לכם בעיות תשלום – גם אז הבנק יידרש לטפל. ברוב המקרים מסגרת האשראי תיקבע על סמך מצב החשבון שלכם. כרטיס אשראי חוץ בנקאי לעומת זאת הוא כרטיס שניתן לכם מחברות האשראי או גופים פיננסים אחרים, ולכן השליטה על מסגרת האשראי היא אינה של הבנק. כיום, לצד ההתפתחות בעולם כרטיסי האשראי על מנת להקל על עסקאות אשראי ולאבטח אותן, ישנן אפשרויות חדשות בשוק כדוגמת כרטיס אשראי NFC וכרטיסי אשראי שניתן לרכוש בהם מבלי שיש צורך להעביר בסליקה כמו בעבר.

על כרטיס האשראי של פייבוקס, כבר שמעתם?

כרטיס האשראי של פייבוקס הוא כרטיס אשראי דיגיטלי שאפשר לפתוח בתוך מספר דקות באפליקציה. היתרון המשמעותי ביותר בכרטיס האשראי של פייבוקס הוא שלא צריך להסתובב איתו פיזית. ביצעתם קניות והגעתם לקופה? כל מה שצריך זה להצמיד את הטלפון החכם לקורא האשראי – והתשלום מאושר! אפשרות סריקת הכרטיס הדיגיטלי הינה רק לאחר שחרור הנעילה של הטלפון באמצעות קוד, טביעת אצבע או סריקת פנים – כפי שהגדרתם אצלכם, ולכן הפעולה נחשבת לבטוחה מאוד. כחלק מההטבות בכרטיס האשראי של פייבוקס – בכל פעם שתצבעו רכישה – תקבלו זיכוי כספי חזרה לכרטיס האשראי שלכם.

מה צריך לבדוק כשבוחרים כרטיס אשראי?

דמי כרטיס הם תשלום חודשי אותו אתם משלמים עבור אחזקת הכרטיס שלכם. לרוב מדובר בסכום נמוך, אך בגלל שלקוחות רבים אינם בודקים מהו הסכום, ישנן חברות שמרשות לעצמן לחייב בעמלה גבוהה באופן חריג.

הטבות – כרטיס אשראי מגיע עם הטבות! לפעמים מדובר בהטבות שממש לא רלוונטיות לנו ובסבירות גבוהה לא נשתמש בהן, ולפעמים ההטבות הן בדיוק מה שהיינו צריכים.

מסגרת אשראי – מסגרת האשראי תקבע את סכום הכסף בו תוכלו להשתמש במהלך החודש עד לתאריך החיוב. כדי לא להיכנס למצב בו אתם לא מצליחים לעמוד בתשלום, מומלץ לבחור בסכום שאינו עולה על מחצית ההכנסה החודשית שלכם.

שירות לקוחות בארץ – יש לכם אפשרות לרכוש כרטיס אשראי מקומי ולבצע עסקאות בישראל בלבד, או כרטיס אשראי בינלאומי שמאפשר לכם לבצע עסקאות גם בחו"ל. בין אם אתם חיים בארץ ובין אם בחו"ל, כדאי שיעמוד לרשותכם שירות לקוחות זמין 24/7, בטלפון ובדיגיטל.

הכרטיס האולטימטיבי: נוחות ועלות

בסופו של דבר, כרטיסי האשראי עובדים על אותו הרעיון. שני הפרמטרים החשובים ביותר בכרטיס האשראי הם נוחות השימוש ועניין העלויות – דמי ניהול סבירים והטבות ששוות לכם כסף אמיתי, לצד יכולת ביצוע עסקה באופן מהיר ובטוח מהרגיל.

הגבלת אחריות

יצירת קשר, אתר כספים © כל הזכויות שמורות